Doradca bezpieczeństwa DGA

 
O nas

Obszarem działalności Działu Bezpieczeństwa Informacji DGA S.A. (DBI) jest oferowanie usług związanych ze zapewnieniem ochrony informacji. Szczególną cechą wyróżniającą DBI na rynku jest kompleksowe podejście do bezpieczeństwa informacji. Nie skupiamy się jedynie na zdobyciu kompetencji w obszarze teleinformatycznym czy też fizycznym. Staramy się utrzymywać zespół interdyscyplinarny złożony ze specjalistów z następujących obszarów:

  • Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • Bezpieczeństwo teleinformatyczne

  • Zarządzanie ciągłością biznesu

  • Fizyczne aspekty bezpieczeństwa informacji

  • Zgodność z prawodawstwem polskim i UE

  • Systemy zarządzania usługami informatycznymi


Posiadamy największe w Polsce kompetencje związane z wdrażaniem i certyfikacją systemów zarządznia bezpieczeństwem informacji (ang. ISMS) na zgodność z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2005. Obecnie zdecydowana większość polskich organizacji, które posiadły taki certyfikat, uzyskała go we współpracy z nami. Hasłem przewodnim DGA jest "Doradzamy Wielkim Jutra" - wierzymy, że współpraca z nami pomoże naszym klientom w rozwoju. Na naszej liście referencyjnej znajdziecie państwo duże wielooddziałowe koncerny. Nasza oferta jest dostosowana także do sektora MSP, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdej organizacji pomóc w zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Najlepiej o naszych usługach opowiedzą klienci - zachęcamy do zapoznania się z listami referencyjnymi oraz historiami sukcesów. Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z naszymi usługami, istnieje możliwość zorganizowania prezentacji naszych usług u Państwa w firmie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!(c) by Doradztwo Gospodarcze DGA S.A.