Logo


Wiadomość: : Oferta pracy - dołącz do najlepszych
(Kategoria: DGA)
Wysłane przez Wiesław Kasprzak
Monday, 17 August 2009 - 11:23:00

Dział Bezpieczeństwa Informacji firmy Doradztwo Gospodarcze DGA SA zajmuje się realizacją usług związanych z zapewnieniem ochrony informacji i ciągłości działania. Szczególną cechą wyróżniającą nas na rynku jest kompleksowe podejście do bezpieczeństwa informacji. Nie skupiamy się jedynie na zdobyciu kompetencji w obszarze teleinformatycznym czy też fizycznym.
Utrzymujemy zespół interdyscyplinarny złożony ze specjalistów z różnych obszarów bezpieczeństwa.
Posiadamy największe w Polsce kompetencje związane z wdrażaniem systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji na zgodność z wymaganiami normy ISO/IEC 27001 oraz BS 25999. Większość polskich organizacji, które otrzymały certyfikat zgodności z tymi normami, korzystała z naszych usług doradczych.

Utrzymanie pozycji lidera na rynku wymaga od nas ciągłego poszerzania potencjału zespołu i zatrudniania najlepszych osób, chcących rozwijać się w tej dziedzinie. Aktualnie poszukujemy osób dynamicznych na stanowiska:

Konsultant ds. Bezpieczeństwa Informacji
Konsultant ds. Zarządzania Ciągłością DziałaniaWymagania:

Mile widziane:
Oferujemy:


Oferty: CV + list motywacyjny (z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. nr 133, poz. 833) prosimy przesłać na adres mailowy doradca.bezpieczenstwa@dga.pl z oznaczeniem tytułu /CV/KonsultantDBI/.


Wiadomość pochodzi z Doradca bezpieczeństwa DGA
( http://security.dga.pl/comment.php?comment.news.44 )